
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 1 |
| Output Type | LVCMOS, LVTTL |
| Max Supply Voltage | 3.45 V |
| Min Supply Voltage | 2.375 V |
| Max Frequency | 200 MHz |
| Input | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, LVTTL, SSTL, Crystal |
| Ratio - Input:Output | 3:10 |
| Differential - Input:Output | Yes/No |
Out of Stock
Distributors
--
Unit Price$--
Ext.Price$--
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
No data | ||
